Your address will show here +12 34 56 78
  • İNSANLARDAN İLHAM ALINAN DENEYİMLER

    MARION ekibi mimarlar, kreatif görsel içerik üretim ekibi, tekne ve villa kiralamada alanında uzman kişilerden oluşuyor.

MARION, genel tasarım prensiplerine paralel işleyen alanları birbirinden ayırmadan çalışan, bu sebeple içerisinde; tasarım kaynaklı birçok uzmanlık barındıran, kolektif bir ofistir. Sıfırdan prodüksiyon ve görsel içerik üretiminden, mimari projelendirme ve kiralama servislerine varan geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.


Kurulduğumuz 2015 yılından beri, inşaat, mimarlık ve reklam sektöründe yüksek kalitede içerik üretmeyi, kiralamada ise en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Mimari projelerde taslak aşamasından, reklam ve pazarlama strateji oluşturulmasına; buna uygun içeriklerin tasarlanması gibi tam kapsamlı paketlerde çalışabildiğimiz gibi proje veya hizmetlerinizde gördüğünüz her eksik için kurumsal kimliğimize uygun içerikleri özenle tasarlayıp uyguluyoruz. Villa ve yat kiralamada müşterilerimizin istekleri ve konforlarını göz önünde bulundurarak yeni nesil bir tatil geçirmelerini sağlıyoruz.


İnsanların her gün kullandıkları mekan ve hizmetlere fiziksel ve dijital tüm temas noktalarını kapsayan bütüncül bir anlayış ile yaklaşan MARION, kullanıcılar için hedefledikleri deneyimleri incelikle kurguluyor ve mekanlarla insanlar arasında güçlü ve sürekli bağların kurulması için ilhamını yine insanlardan alıyor.MARION, müşterilerin mekan deneyimi alanındaki fiziksel ve dijital ihtiyaçlarını karşılamak için insan odaklı tasarımlar geliştiren ve yenilikçi projelere imza atan bir tasarım ve rental ofisi.